Aldağ'dan Aldapool Havuz Tipi Nem Alıcı Klima Santralleri

E-Bültene Abone Olun!

x

Dergimizle ilgili e-bültenleri almak için lütfen e-posta adresinizi yazınız:

 


E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Aldağ'dan Aldapool Havuz Tipi Nem Alıcı Klima Santralleri

Aldağ'dan Aldapool Havuz Tipi Nem Alıcı Klima Santralleri

4 Temmuz 2018 Çarşamba / 14:49 | HABERLER
49. Sayı (Mayıs-Haziran 2018)
20 kez okundu

Aldağ tarafından geliştirilen Aldapool Havuz Tipi Nem Alıcı Klima Santralleri, kapalı yüzme havuzları, kurutma prosesleri ve nem alma ihtiyacı duyulan özel yerlerin rutubetinin alınması ve iklimlendirmesi için geliştirildi.

Aldapool klima santrali; aspiratör, vantilatör, ısı geri kazanım bataryası, direkt genleşme, soğutucu ve ısıtıcı, sıcak sulu son ısıtma ve elektrikli rezistans tipi ısıtıcı bölümlerinden oluşuyor. Cihaz, nem alma ve soğutma çevriminin kademeli olarak sağlanması için sessiz olan hermetik kompresörlere sahip.

Nem alma çevrimi için özel olarak hazırlanmış kontrol programını içeren elektronik panel ve seri koruma kilitlemeleri ile teçhiz edilmiş, elektrik kumanda sistemi cihaz bünyesine yerleştirilmiş ve elektrik bağlantıları yapılmış vaziyette teslim ediliyor. Otomatik kontrol sistemi sayesinde, yaz, kış gece ve kış gündüz modüler seçenekleri ile havuz mahalini istenilen sıcaklık derecesi ve nem mertebesinde şartlandırmak, taze hava ve egzost ihtiyacını karşılamak mümkün oluyor.

Modbus protokolü ile bina otomasyon sistemine bağlanabilen cihaz, kapalı havuz yüzeyleri göz önünde bulundurularak 6 ayrı tip ve kapasitede seri ve modüler olarak paket halde üretiliyor.

ISK SODEX Fuarı’nda ilk defa sergilenen Aldapool ALPS serisi nem alma cihazları, bünyesine yerleştirilen çapraz akışlı yüzde 80 verimli ısı geri kazanım sistemi ile boyutları küçülerek kapladığı hacimden yüzde 16, harcadığı enerjiden de yüzde 30 tasarruf sağlıyor.


 


İlginizi çekebilir...

Garanti Bankası Öz Tüketimi için İlk Güneş Enerjisi Yatırımını Yaptı

Garanti Bankası, 2018 yılında farklı illerdeki hizmet noktalarında üç adet çatı tipi güneş enerjisi santrali yatırımı hayata geçirdi. Garanti, santral...
10 Aralık 2018 Pazartesi / 11:34

ŞUA İnşaat Akıllı Ev Konsepti ile Tasarruf Sağlıyor

Şua İnşaat'ın Kadıköy Fikirtepe'de konumlanan son projesi Elite Concept'te, akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden...
6 Aralık 2018 Perşembe / 09:10

Friterm'in Yeni Tesisi, BREEAM Very Good Sertifikası Aldı

Kocaeli Makine İhtisas OSB'de 60 dönüm arsa üzerine kurulan ve 32 bin 149 metrekare kapalı alana sahip yeni Friterm üretim tesisi, BREEAM Europe C...
24 Ekim 2018 Çarşamba / 14:48

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.